2 березня 2024 у нашому селі відкрито і освячено меморіальну дошку Любомира Сохана, який загинув, захищаючи Україну і нас усіх від московських загарбників. Вічно житиме в наших серцях пам’ять про Любомира.
На жалобному мітингу були присутні мама, дружина, сини Любомира, його родичі, односельці, учні, вчителі, заступник міського голови п. Ольга Мельник, староста п. Орест Пивовар. Отець Ярослав освятив меморіальну дошку. Щодня очі Любомира стежитимуть за тим, як ми живемо і як цінуємо наше щасливе життя, за яке заплачено таку страшну ціну. Пам’ятаймо.





