у селі Сихів Стрийської громади на фасаді школи урочисто відкрили меморіальні дошки Захисникам Олегу Павлову і Олегу Чернеті. Заступниця міського голови Христина Грех та староста Зіновій Микитин подякувала рідним за Героїв, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Василь освятив пам’ятні знаки. Розповіли про Героїв сестри та вчителі.
