ПОЧЕСНА ГРОМАДЯНКА СТРИЯ (18.06.1931)
Культурно-громадська діячка, почесна голова міськрайонного осередку «Союзу українок», ініціатор створення меморіального музею Ольги Бачинської.
Закінчила Київський автодорожній інститут за спеціальністю бухгалтерський облік. Працювала головним бухгалтером Стрийського автотранспортного підприємства.
з 1964 р. – учасниця клубу вишивальниць. Від початку національного відродження на Стрийщині кінця 1980 рр. – учасниця його заходів і подій.
Співініціатор створення товариства української мови ім. Т. Шевченка, згодом “Просвіта”. У 1990 році ввійшла до складу ініціативної групи зі створення Стрийського осередку “Союзу українок”, який згодом і очолила.
Жінка є активним учасником відродження та збереження українських традицій та культури у Стрию.
(18 червня 1931 р. у с. Волинові, Жидачівського р-ну)
