УЧАСНИК РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ (14.11.1980 – 06.05.2024), Позивний ЗАПАДЕН
- Прізвище, ім’я, по батькові: Сущик Дмитро
- Позивний (псевдо): Западен
- Місце народження (проживання): Народився в місті Нікополь Дніпропетровська область
- Дата народження: 14.11.1980
- Дата смерті (загибелі): 06.05.2024
- Місце загибелі: Загинув в районі н.п Семенівка Донецької області.
- Обставини загибелі: Загинув, виконуючи бойове завдання
- Місце поховання: Поховали захисника в Стрию.
- Військовий підрозділ, посада, звання: Учасник АТО,воював у 44 окремій артилерійській бригаді імені Гетьмана Данила Апостола.Згодом воював у 93 ОМБР «Холодний Яр» Доброволець Українського корпусу «Правий Сектор».Посада :Стрілець 2-Ї РС.Отримав подяку за сприяння національно-визвольній боротьбі,від командира 2-Ї РС ДУК ПС Т.М.Бобанича(друг «Хаммер»). За рік до повномасштабного вторгнення добровільно став на захист держави знову у складі 44 ОаБР.1 серпня 2023 року переведений у 68 ОЄБр імені Олекса Довбуша.Старший навідник 1-го гранатометного взводу.
- Нагороди: Нагороджений: нагрудним знаком «ветеран війни», Медаллю -«учасник АТО», Відзнакою-«хрест воїна Єгеря 1ст», Посмертно нагороджений почесною відзнакою командувача війск оперативного командування «Захід» «Срібний Хрест»
- Навчальний заклад: Навчався в 4 та 7 школах міста Стрия. У 1998 році закінчив 7 школу. Закінчив Національний університет«Львівська політехніка» і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Комп‘ютерні науки»та здобув кваліфікацію бакалавра за напрямом «Комп‘ютерні науки».
- Місце роботи: Працював у Стрию на заводі «Єкран».
- Сімейний стан: мама, дружина, донечка, брат

.
.
.
.
.
Народився в місті Нікополь Дніпропетровська область,у сім‘Ї військовослужбовця.Навчався в 4 та 7 школах міста Стрия.У 1998 році закінчив 7 школу.Закінчив Національний університет«Львівська політехніка» і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Комп‘ютерні науки»та здобув кваліфікацію бакалавра за напрямом «Комп‘ютерні науки».
В 2007 році одружився.В 2008 році народилась донечка Софія.Працював у Стрию на заводі «Єкран».
Дмитро був людиною честі та гідності.Він був справжнім патріотом.Свою Гідність відстоював на революції Гідності на Майдані у Києві.Війна для нього розпочалася ще у 2014 році.Дмитро без вагань пішов добровольцем боронити свою країну.
Учасник АТО,воював у 44 окремій артилерійській бригаді імені Гетьмана Данила Апостола.Згодом воював у 93 ОМБР «Холодний Яр»
Доброволець Українського корпусу «Правий Сектор».Посада :Стрілець 2-Ї РС.Отримав подяку за сприяння національно-визвольній боротьбі,від командира 2-Ї РС ДУК ПС Т.М.Бобанича(друг «Хаммер»).
В 2020 році кандидат в депутати від партії «Правий сектор»в стрийська ОТГ по першому округу.
За рік до повномасштабного вторгнення добровільно став на захист держави знову у складі 44 ОаБР.1 серпня 2023 року переведений у 68 ОЄБр імені Олекса Довбуша.Старший навідник 1-го гранатометного взводу.Він любив свою сім‘ю та родину,але понад усе любив Україну.10років в строю!Це приклад гідності,честі та боротьби.До останнього подиху Дмитро захищав своюкраїну,свою родину,всіх нас.
Загинув в районі н.п Семенівка Донецької області.
Нагородженний-нагрудним знаком «ветеран війни» Медаллю -«учасник АТО», Відзнакою-«хрест воїна Єгеря 1ст», Посмертно нагороджений почесною відзнакою командувача війск оперативного командування «Захід» «Срібний Хрест»
Нехай пам‘ять про нього живе в наших серцях.Він був сином своєї Країниі віддав своє життя за неї! Герой-захисник! Дякуємо тобі від землі до неба
Джерело – від рідних
.














