У Ходорівській громаді встановили меморіальні дошки в пам’ять про полеглих земляків🇺🇦
Пам’ятні знаки встановили на фасадах Народного дому с. Вербиця та гімназії в с. Дев’ятники. Увіковічнили імена Михайла Підгайного, Михайла Роговського, Олега Шеремети, Олега Кобрина та Володимира Пришляка.
🕯РОГОВСЬКИЙ МИХАЙЛО – народився 14 жовтня 1968 року в селі Вербиця. Три роки служив на флоті, пізніше працював у рідному селі. Пішов на фронт добровольцем 15 липня 2015 року. Учасник бойових дій в зоні АТО, ніс службу в районі міста Попасна на Луганщині. Був старшиною 17-ї окремої танкової бригади. Помер 15 липня 2016 року від серцевої недостатності в м. Києві, під час прямування із зони АТО в короткострокову відпустку.
Вічна пам’ять, честь і хвала Героям!🙏




