Народний дім. с.Вербиця

У Ходорівській громаді встановили меморіальні дошки в пам’ять про полеглих земляків🇺🇦

Пам’ятні знаки встановили на фасадах Народного дому с. Вербиця та гімназії в с. Дев’ятники. Увіковічнили імена Михайла Підгайного, Михайла Роговського, Олега Шеремети, Олега Кобрина та Володимира Пришляка.

🕯МИХАЙЛО ПІДГАЙНИЙ – народився 3 вересня 1979 року в Криму, проте в шестирічному віці разом із батьками повернулися до Вербиці. Навчався у Жидачівському професійному ліцеї. Після закінчення ліцею працював на Ходорівській меблевій фабриці. В 2014 році був мобілізований та ніс службу в 80-ій аеромобільній бригаді. Зник безвісти 5 вересня 2014 року поблизу населеного пункту Щастя Луганської області, коли разом з побратимами йшов на допомогу бійцям «Айдару», які потрапили в засідку.

🕯РОГОВСЬКИЙ МИХАЙЛО – народився 14 жовтня 1968 року в селі Вербиця. Три роки служив на флоті, пізніше працював у рідному селі. Пішов на фронт добровольцем 15 липня 2015 року. Учасник бойових дій в зоні АТО, ніс службу в районі міста Попасна на Луганщині. Був старшиною 17-ї окремої танкової бригади. Помер 15 липня 2016 року від серцевої недостатності в м. Києві, під час прямування із зони АТО в короткострокову відпустку.

🕯ОЛЕГ ШЕРЕМЕТА – народився 9 грудня 1965 року в селі Вербиця. Старший солдат, навідник-оператор військової частини А0998. Загинув 14 травня 2022 року внаслідок бойового зіткнення та обстрілу з боку поблизу населеного пункту Дружба Луганської області.

Вічна пам’ять, честь і хвала Героям!🙏

Підтримати проєкт фінансово