Вербицька чудотворна ікона Пресвятої Богородиці (знаходиться у храмі святого архистратига Михаїла у с. Вербиця Стрийського району)
1846 року, в домі однієї побожної родини у с. Вербиця, ікона Пресвятої Богородиці самовідновилася і почала випромінювати яскраве світло. Згодом вона була урочисто перенесена до храму, куди почало з’їжджатися багато паломників.
Ікону офіційно було визнано чудотворною, а папа Пій IX надав право повного відпусту на празник Положення чесної ризи Пресвятої Богородиці. Перший відпуст відбувся у 1888 р., але ймовірно, уже з 1848 року і до приходу радянських військ, до Вербицької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці відбувалися прощі.
У 2001 році на подвір’ї, де відновилася ікона Божої Матері, збудовано каплицю. Щороку проща відбувається у першу неділю після свята первоверховних апостолів Петра і Павла.
