Відкриття меморіальних дощок Юрію Павлишину та Михайлу Шкірці відбулось учора, 14 січня.
На урочистій церемонії відкриття були присутні рідні загиблих, представники міської ради, педагоги й учні гімназії, жителі села. Присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання загиблих односельчан та всіх воїнів, які поклали своє життя у боротьбі за свободу і незалежність України.
Михайло Шкірка – 1992 року народження. Був молодшим сержантом, командиром 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А4821. Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новосторівка Сватівського району Луганської області.
