22.05.2026 у нашому училищі відбувся особливий, глибоко зворушливий захід з нагоди Дня Героїв – дня пам’яті, честі та вдячності всім, хто боровся і бореться за волю та незалежність України.
.
23 травня Україна вшановує своїх Героїв – тих, хто віддав життя за рідну землю, тих, хто сьогодні стоїть на захисті держави, тих, хто зник безвісти чи перебуває у полоні…
Це день, коли кожне серце б’ється в унісон із болем і гордістю нашого народу. 
Усі спільно долучилися до молитви та панахиди, яку провели о. Василь, о. Юрій, о. Іван та
о. диякон Микола.
.
Молитва линула до неба за душі наших Героїв, за мир в Україні та за тих, хто сьогодні продовжує боротьбу.
.
«Сад пам’яті і мрій»
– це не просто дерева. Це жива пам’ять. Це любов батьків, сльози рідних, незгасна віра та вічний символ життя.
.
Зі щемом у серці звучали слова рідних наших захисників. Вони говорили про найдорожчих – тих, кого вже немає поруч…
Про випускників училища, які загинули за Україну.
Про тих, хто безвісти зниклий.
Про тих, хто перебуває у полоні.
Усі присутні вшанували Героїв хвилиною мовчання. 
Тиша того моменту говорила більше, ніж слова…
Рідні захисників посадили дерева у саду – як символ пам’яті про своїх дітей, які стали Героями України.
Кожне дерево берегтиме історію життя, любові та жертовності.
Пам’ятаємо.
Молимося.
Дякуємо.
І ніколи не забудемо тих, завдяки кому маємо Україну. 

