На Стрийщині увіковічнили памʼять трьох полеглих воїнів
У селах Верчани, Миртюки та Вибранівка відкрили та освятили меморіальні дошки на честь полеглих воїнів — Андрія Поповича, Романа Бублика та Дмитра Козоглодюка.
Уродженець села Верчани Стрийської громади. Служив маскувальником інженерно-саперної роти у складі 42 ОМБр. Під час виконання бойового завдання поблизу Новопавлівки на Дніпропетровщині отримав важке поранення. Помер 27 грудня 2025 року у лікарні міста Дніпро. Йому було 36 років.
Меморіальну дошку встановили на фасаді Верчанської гімназії.
Пам’ятну дошку відкрили на фасаді Народного дому.
Меморіальну дошку встановили на фасаді Вибранівської гімназії.

