Пам’ять 46 героїв, випускників Стрийського вищого професійного училища номер вісім, що загинули на війні, вшанували у Стрию. На території училища відкрили і освятили куток пам’яті героям, які навчались у цьому навчальному закладі. Окрім того, провели захід не погасити пам’яті вогонь. Віддату шану полеглим на війні прийшли
рідні, побратими представники влади і працівники та студенти училища. Вічна пам’ять полеглим на війні героям.
.
