Рішенням Грабовецько-Дулібівської сільської ради від 20 лютого 2025 р. — у Довголуці з’явилася площа Віталія Чернецького.
Пам’ятаємо кожного!
Минає три роки, як загинув на війні наш земляк, справжній Герой — ВІТАЛІЙ ЧЕРНЕЦЬКИЙ.
Народився 05 жовтня 1987 року в с. Довголука, там навчався у місцевій школі. Продовжив навчання у Національному університеті «Львівська політехніка». У 2012-2013 р. працював у Ізраїлі. Був активним учасником Революції Гідності. До 2017 р. працював на базі відпочинку «Шепільська» та АВ «Металгруп».
Потім підписав контракт зі Збройними Силами України. Брав участь в АТО/ООС. Навчався в Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Під час повномасштабної війни воював у лавах 14 ОМБ ім. князя Романа. Обіймав посаду командира відділення батареї протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону.
Помер 26 липня 2022 р. у Вінницькому шпиталі внаслідок поранень, яких зазнав при виконанні бойового завдання поблизу с. Берегове, що на Донеччині. Він потрапив під ворожий артилерійський обстріл. Назавжди 35 років…
.
Нагороджений медаллю «Учасник бойових дій», Князівським хрестом Героя «Навіки в строю», орденом «За мужність» III ступеня.
«Віталій був сильним, мужнім, цілеспрямованим та розумним сином зі своїми планами та мріями на життя», – зазначила його мама Галина.
.
Похований в с. Довголука.
У воїна залишилися мама та бабуся.
Варто зазначити, що рішенням Грабовецько-Дулібівської сільської ради від 20 лютого 2025 р. — у Довголуці з’явилася площа Віталія Чернецького.
