У селі Підгірці Стрийської громади вшанували пам’ять воїна Володимира Пасемка.
.
На фасаді рідної КЗ ЛОР “Підгірцівська спеціальна школа” відкрили та освятили меморіальну дошку Герою. На відкриття пам’ятного знаку прийшли рідні захисника, представники Стрийської міської ради, вчителі та учні. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблого та всіх воїнів, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російських загарбників.
.
.
Своєї сім’ї створити не встиг. У родині ще троє військовослужбовців.

